Monthly Archives: vasario 2015

Posted by Somebody Unknown. on vasario 19, 2015
Feelings? Nah.. / Komentarai išjungti - …

Taigi dabar rimtai dirbu su tokiu „projektu“..
Ruošiamės šimtadieniui..
Jau gal 4 diena iš eilės visą dieną praleidžiu mokykloje. Nesakau, kad nelinksma, tačiau tai išvargina visus. Šiandien mokykloje praleidus 14 valandų, tikrai jau darosi bloga nuo jos ir supratau, kad mokytis 6 valandas nėra daug.. 😀

Realiai tikrai gera būt su visais, bendraut, tobulėti, dalintis. Tačiau kuo toliau, atmosfera vis labiau kaista, visi vis labiau sudirgę ir paniurę, visi išsekę, džiaugiuosi, kad ryt laikas atsiskaityti, galbūt visi labiau atsipūsime. :)

Šįkart nedaug, taip lengvai. ^^

When the road ends.

Posted by Somebody Unknown. on vasario 11, 2015
Feelings? Nah.. / 2 Comments

Hmm..
Prarandi vieną žmogų, o jo vietoje atsiranda kitas. Taip juk turėtų būti mūsų gyvenimuose. Tačiau nėra. Nostalgija grįžo ir nežinau ar dėl gauto klausimo, kuris priminė jausmus. Ar dėl praradimo brangaus žmogaus. Ar šiaip tiesiog aš esu taip smarkiai įklimpęs į jausmus ir negaliu to pamiršti..

Bet turiu dabar daugiau žmonių kuriais pasitikiu

—————————-
2014/11/22

Apmąstymų rutina.

Posted by Somebody Unknown. on vasario 07, 2015
After., Feelings? Nah.. / Komentarai išjungti - Apmąstymų rutina.

Jau eilinė diena, kaip kažką vis mąstau ir mąstau..
Net nežinau kodėl, bet panašu, kad praeitį paleisti sunkiau, nei maniau, nors tam tikri veiksmai padeda ją užsimiršti. Trūksta miego, trūksta jėgų, kartais atrodo, kad nebėra noro, prasmės gyventi, bet turiu prisiminti brangius žmones ir „just keep up“..

Nenoriu jiems skųstis.. Reikia prisiversti tylėti ir kentėti, o ne pasakoti, kaip jaučiuosi. Nors pasidaro geriau, bet nereikia apsunkinti kitų žmonių nereikalingomis problemomis… (:

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos